SNOWtest 2019

Davos, Švýcarsko


Přihlašovací formulář naleznete níže na této stránce.


Zveme Vás na tradiční akci testování lyží. Po 12 letech se vracíme do slavného švýcarského velkostřediska Davos Klosters. Ubytování máme, stejně jako před lety, přímo u spodní stanice lanovky na Jakobshorn.
Pozor, vzhledem k omezením v provozu střediska jsme termín předsunuli o týden zpět, což nám dává garanci, že budou fungovat oba hlavní areály – Parsenn a Jakobshorn.

Termín: 31. března – 6. dubna 2019

Ubytování:
Ubytování je zajištěno v ubytovně Bolgenhof. (Jedinečná záležitost si trochu pocestovat v čase u těch, kdo tam s námi byli v roce 2006).

Cena zahrnuje ubytování na 6 nocí s polopenzí, 6denní skipas a lázeňský poplatek. Cena platí při plně obsazeném pokoji. Pokoje jsou vždy 4lůžkové s dvěma palandami. Za neobsazená lůžka je příplatek. V domě je k dispozici zdarma wi-fi.
Cena nezahrnuje dopravu a pojištění. Parkování je za 10 CHF/noc.

Cena:

 

Cena za osobu

2lůžkový pokoj (z poloviny obsazený)

16 500 Kč

3lůžkový pokoj (obsazený ze 3/4)

14 900 Kč

4lůžkový pokoj (plně obsazený)

13 900 Kč

Test lyží:
Testovat se budou vybrané modely různých značek pro sezónu 2019/20. Detaily o možnostech testování upřesníme později podle počtu zájemců a testovaných lyží. Testování není povinné.

Přihlášení a platba:
Přihlašování je možné výhradně přes internetový formulář zde na https://www.teamsnow.cz/snowtest2019/. Záloha činí 3 000 Kč a je splatná do 7 dnů od přihlášení. Doplatek je splatný do 28. února 2019! Po přihlášení obdržíte do týdne potvrzovací e-mail s platebními údaji.

V případě nejasností a jakýchkoliv otázek nás kontaktujte e-mailem na team@snow.cz.

Team SNOW

 

Podpořte Team SNOW! Jak?
1 – nákupem předplatného časopisu SNOW nebo NORDIC (získáte navíc dárek v hodnotě předplatného a vyšší). Pro předplatné klikněte zde.
2 – zařaďte se mezi fanoušky SNOW na Facebooku (www.facebook.com/casopis.snow)
3 – pravidelně čtěte SNOW. CZ – mimo jiné tam najdete: sníh ze stovek středisek na celém světě, počasí na horách čerpané z několika zdrojů, zajímavé články o lyžování a nejobsažnější lyžařskou diskuzi, bazar lyžařského vybavení, e-shop s produkty, které jinde nenajdete atd.

  

 
mediální partneři:
SNOW - časopis pro lyže a snowboard
Počasí na horách | Lyžování | Outdoor, cyklistika, běh | Běžky, běh na lyžích | Czech skiing | Sněhové zpravodajství | České ski areály